ESD Forza Horizon 4 Xbox One

Elektronická licence určená pro platformu Xbox Play Anywhere; Jeden z nejznámějších závodních simulátorů přichází s pokračováním, které opět přinese jen to nejlepší ze světa rozpálených pneumatik. Pohybovat se můžete po sdíleném světě, což znamená, že všichni ostatní jezdci jsou skuteční hr ... více
Objednací kód: STE-0005937
Kód výrobce: 5937
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem v eshopu (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 1 020 Kč
Cena s DPH: 1 234 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Xbox Play Anywhere

Jeden z nejznámějších závodních simulátorů přichází s pokračováním, které opět přinese jen to nejlepší ze světa rozpálených pneumatik. Pohybovat se můžete po sdíleném světě, což znamená, že všichni ostatní jezdci jsou skuteční hráči. Západslunce nebo zářící úplněk tak zažíváte všichni ve stejnou dobu. Hrát můžete i vrežimu kampaně, která nabídne klasické závody, drifty, akrobacii, úpravy aut a mnohá další. Díky podpoře 4K a HDR bude cestování po historické Británii skvělýmvizuálním zážitkem. Objevujte skutečné hory, údolí, jezera nebo stavby a nechtese unášet nadčasovým grafickým zpracováním.

Velký výběr

Ať už chcete závodit, nebo se jen prohánět po otevřeném světě, budete mít možnost projet se s celkem 450 auty od více než 100 licencovaných výrobců. Můžete takzjistit třeba, jak se jezdí se sportovním autem v terénu a s SUV po dálnicích.

Propracovaná kampaň

Abyste se pouze bezcílně nepotulovali pomapě, je tu pro vás připravena důkladnězpracovaná kampaň, která vás neprozkouší jen v oblasti závodních okruhů, ale užijete si v ní i spoustu driftování v blátivých zatáčkách či akrobatické kousky před natěšeným obecenstvem.

Otevřený svět

Aby se hráči necítili spoutáni plněním úkolů herní kampaně, mohou se kdykoli rozhodnout přestat závodit a jen tak si vyrazit prozkoumávat krásy Velké Británie.Fantazii se meze nekladou, a tak ani silnice není pevný bod, na kterém byste semuseli striktně držet.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
ESD zóna Ano
Herní platforma ESD Xbox Play Anywhere
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry české titulky
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 2.10.2018
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Typ ESD licence Plné hry
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne