Creative Labs SXFI Gamer headset USB-C s mikrofonem

Sluchátka SXFI GAMER jsou navržená s jedním velkým cílem - aby byla dokonalým společníkem hráčů, i těch náruživých, kteří se hned tak s něčím nespokojí. Sluchátka SXFI GAMER vybavená technologií Super X-Fi a profesionálním mikrofonem CommanderMic doslova mění pravidla hry. Vestavěná technologie Supe ... více
Objednací kód: 2174432531
Kód výrobce: 51EF0880AA000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem v eshopu
Cena bez DPH: 2 499 Kč
Cena s DPH: 3 024 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Sluchátka SXFI GAMER jsou navržená s jedním velkým cílem - aby byla dokonalým společníkem hráčů, i těch náruživých, kteří se hned tak s něčím nespokojí. Sluchátka SXFI GAMER vybavená technologií Super X-Fi a profesionálním mikrofonem CommanderMic doslova mění pravidla hry. Vestavěná technologie Super X-Fi, která poskytuje holografický zvuk přizpůsobený vašim uším, otevírá dveře do fantaskní herní reality. Dopřejte si neuvěřitelnou úroveň realističnosti u sluchátek, jejichž zvuk se vyrovná skutečnosti.

Každý z nás slyší okolní svět jinak - naše vnímání zvuku ovlivňuje jedinečný tvar hlavy a uší. Super X-Fi využívá počítačové zpracování zvuku k přizpůsobení zážitku z poslechu sluchátek podle toho, jak uživatel vnímá zvuk, aby byl poslech maximálně optimalizovaný a realistický. K tomu slouží fotografie hlavy a uší uživatele pořízené chytrým telefonem.

U sluchátek SXFI GAMER můžete podle libosti měnit barvu LED diod. Stačí připojit SXFI GAMER k softwaru SXFI Control a přizpůsobit si náhlavní sadu kteroukoli z 16,7 milionů barev, které jsou k dispozici. Pokud se nemůžete rozhodnout pro žádnou barvu, zapněte režim Rainbow Pulse a budete je mít všechny najednou!

Sluchátka SXFI GAMER s potahem z luxusní měkké umělé kůže a polštářované paměťovou pěnou mají zpracování, které se přizpůsobí tvaru hlavy, a pohodlně doléhají kolem uší celé hodiny. Náušníky jsou navíc vybaveny mechanismem pro snadnou výměnu, abyste staré mohli podle potřeby nahradit novými.

Technické parametry

  • Typ sluchátek: Na uši
  • Připojení: Kabelové
  • Konektor: USB-C
  • Mikrofon: Ano
  • Osvětlení: LED
  • Barva: Černá
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
True Wireless Ne
Odnímatelný kabel Ano
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Typ drátového připojení USB Type-C
Barva Černá